Parking krótkoterminowy PA1

Drukuj stronę
Rozmiar tekstu:

Lotnisko Warszawa/Modlin oferuje pasażerom możliwość pozostawienia samochodów na PARKINGU KRÓTKOTERMINOWYM PA1 przeznaczonym dla samochodów osobowych.

Ze względu na wysoki stan zajętości miejsc postojowych na parkingu krótkoterminowym PA1 w przypadku postoju trwajacego ponad dobę zachęcamy do skorzystania z parkingu długoterminowego PA7.

Parking krótkoterminowy PA1 usytuowany jest w odległości ok. 50 m od terminala pasażerskiego, pełni on obecnie funkcję parkingu godzinowego oraz dobowego. Do dyspozycji klientów parkingu jest 600 miejsc parkingowych, z czego wydzielonych zostało 36 miejsc postojowych dla osób niepełnosprawnych.

Dla zapewnienia najwyższej jakości obsługi klientów parking wyposażony został w system automatycznego poboru opłat, gwarantujący możliwość wnoszenia opłat zarówno kartą płatniczą jak i gotówką (system nie przyjmuje opłat mieszanych: karta + gotówka).

W trosce o dobro klientów nad działaniem parkingu, przez 7 dni w tygodniu całodobowo czuwa obsługa parkingu.

Z uwagi na brak możliwości podjazdu bezpośrednio pod terminal, na parkingu PA1 wyznaczony został czas bezpłatnego parkowania i wynosi on 10 min. Po przekroczeniu tego czasu naliczana jest opłata godzinowa zgodnie z obowiązującym cennikiem (czas postoju liczony jest od pobrania biletu parkingowego).

 

W przypadku pytań dotyczących działalności parkingu prosimy o kontakt:

parking@modlinairport.pl

Na parkingu oraz drogach dojazdowych obowiązują przepisy ruchu drogowego zgodne z oznakowaniem pionowym i poziomym. Teren od wjazdu na lotnisko (od świateł przy Drodze Krajowej 62) objęty jest strefą płatnego parkowania,  postój w niedozwolonych miejscach grozi odholowaniem pojazdu. Na drogach dojazdowych do parkingu obowiązuje ograniczenie prędkości do 50 km/h, natomiast na samym parkingu do 10 km/h.

 • pdf Regulamin Parkingu
  Pobierz plik (3 MB, .pdf)
 • pdf Instrukcja Obsługi Urządzeń Parkingowych
  Pobierz plik (339 KB, .pdf)
 • pdf Cennik Opłat Parkingowych - Parking Krótkoterminowy PA1
  Pobierz plik (800 KB, .pdf)
 • pdf Cennik Opłat Parkingowych - wersja graficzna
  Pobierz plik (652 KB, .pdf)