Przejdź do treści
  • PL
  • EN

Aktualności

A A A Drukuj

Test na COVID-19 na Lotnisku Warszawa/Modlin

Testy Covid-19 WMI

Od 19 marca bezpośrednio na lotnisku można wykonywać testy diagnostyczne w kierunku COVID-19.

Punkt diagnostyczny Centrum Medycznego Damiana otwarty jest 24 godziny na dobę, oferując podróżnym dwa rodzaje testów – antygenowe i RT-PCR, w których wyniki wydawane są w języku polskim i angielskim.

Pandemia COVID-19 zmieniła wiele aspektów naszego życia, w tym również kwestie dotyczące podróżowania samolotami. Jeżeli zamierzamy skorzystać z tej formy transportu w większości przypadków musimy posiadać aktualne wyniki testów w kierunku koronawirusa. Dotyczy to zarówno podróży służbowych, jak i zbliżającej się majówki oraz sezonu wakacyjno-urlopowego.
Dlatego, z myślą o wszystkich podróżujących, na Lotnisku Warszawa/Modlin uruchomiono Punkt Testów na Covid-19.

Punkt wymazowy jest zlokalizowany na parkingu znajdującym się przed terminalem Lotniska.
Pasażerowie podróżujący z Lotniska Warszawa/Modlin mogą w nim wykonać dwa rodzaje testów: antygenowy oraz RT-PCR (w zależności od wymogów wynikających z kierunku podróży).
Natomiast podróżni powracający do Polski mogą wykonać test, który w przypadku negatywnego wyniku zwalnia w odbycia kwarantanny w kraju.

W przypadku testu antygenowego na wynik oczekuje się ok. 20 minut. Natomiast jeżeli pasażer decyduje się na wykonanie testu RT-PCR powinien pojawić się odpowiednio wcześniej, ponieważ odbiór wyniku jest możliwy w ciągu od 6 do 24 godzin (w zależności od pory dnia).
Nie ma konieczności dokonywania zapisów na badanie.


Wszelkich informacji na temat działania punktu oraz wykonywanych testów można uzyskać pod numerem infolinii: +48 22 566 22 22


Koszt wykonania szybkiego testu antygenowego wynosi 170 zł, natomiast RT-PCR – 450 zł. Płatność za usługę może być dokonana wyłącznie kartą.

Punkt jest czynny 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.


Nowy punkt testowania na COVID-19 na terenie Portu Lotniczego Warszawa-Modlin

Od 15. września 2021 r.  na terenie Portu Lotniczego Warszawa/Modlin  działa punkt diagnostyczny Centrum Badań DNA oferujący pasażerom szybkie testy antygenowe i genetyczne na wykrycie koronawirusa SARS-CoV-2.

W punkcie, który jest czynny codziennie w godzinach od 09.00 do 21.00, wykonywane są testy antygenowe, których wyniki są dostępne już po 25 minutach.

Dostępne są również dwa testy genetyczne – wykonane metodami RT PCR oraz RT LAMP. Wyniki obu testów  są wysyłane do zamawiających maksymalnie w ciągu 24 godzin.

Płatności za wykonane testy można dokonywać gotówką, kartą, za pomocą blika oraz za pośrednictwem systemów płatności internetowych.

Istnieje możliwość dokonania rejestracji  poprzez formularz rejestracyjny online dostępny na stronie: modlin.cbdna.pl

Szczegółowe informacje na temat działania punktu diagnostycznego testowania na Covid-19 można uzyskać pod numerem infolinii +48 61 667 37 60 oraz na stronie www.testycovid.cbdna.pl

Ceny testów:
Test antygenowy firmy ABBOTT - 120 zł
Test RT LAMP - 210 zł
Test RT PCR - 310 zł

Partnerzy