Przejdź do treści
  • PL
  • EN

Parking

A A A Drukuj

Lotnisko Warszawa/Modlin dysponuje ponad 1500 miejscami postojowymi na Parkingach 1,3 i 7.
Oferta parkingowa doskonale wpisuje się w potrzeby naszych pasażerów.

 

Uprzejmie informujemy, że na parkingach Lotniska Warszawa/Modlin nie jest prowadzona rezerwacja miejsc.

 

Parking 1

Parking 1

P1 dedykowany jest dla podróżnych, którzy cenią sobie czas i wygodę. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które udają się w kilkudniową podróż lub jednodniową podróż w celach biznesowych. Kompaktowa budowa terminala oraz bliskość parkingu sprawiają, że dotarcie do zaparkowanego samochodu zajmuje nie więcej niż kilkanaście minut od wylądowania. Parking dysponuje 600 miejscami postojowymi.

 

Czas parkowania liczony jest od momentu wjazdu pojazdu na parking. Parking jest wyposażony w system automatycznego poboru opłat, gwarantujący możliwość wnoszenia opłat zarówno kartą płatniczą jak i gotówką (system nie przyjmuje opłat mieszanych, tj. karta + gotówka oraz walut obcych).  Przed wyjazdem z parkingu należy uiścić należność w jednej z 2 kas rozmieszczonych przy ścieżkach prowadzących do parkingu.

 

Parking 3

 

Parking 3

P3 dedykowany jest dla podróżnych, którzy cenią sobie oszczędności i wygodę. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które udają się w kilkudniową podróż. Bliskość parkingu sprawia, że dotarcie do zaparkowanego samochodu zajmuje nie więcej niż kilkanaście minut od wylądowania. Parking dysponuje 200 miejscami postojowymi. Zlokalizowany jest w odleglości 500 metrów od budynku terminala.

 

Czas parkowania liczony jest od momentu wjazdu pojazdu na parking. Parking jest wyposażony w system automatycznego poboru opłat, gwarantujący możliwość wnoszenia opłat zarówno kartą płatniczą jak i gotówką (system nie przyjmuje opłat mieszanych tj. karta + gotówka oraz walut obcych).  Przed wyjazdem z parkingu należy uiścić w kasie parkingowej.

Parking 7 długoterminowy

Parking 7 długoterminowy

P7 to oferta skierowana dla pasażerów udających się w dłuższą podróż lub dla osób poszukujących ekonomicznych rozwiązań dla krótszego postoju. Parking znajduje się na terenie należącym do lotniska w odległości 3 kilometrów od terminala w kierunku Nowego Dworu Mazowieckiego, tuż przy drodze 62.

Osoby korzystające z oferty P7 mają zapewniony bezpłatny transfer w obie strony pod sam terminal.

​Czas parkowania liczony jest od momentu wjazdu pojazdu na parking. Parking jest wyposażony w system automatycznego poboru opłat, gwarantujący możliwość wnoszenia opłat zarówno kartą płatniczą jak i gotówką (system nie przyjmuje opłat mieszanych tj. karta + gotówka oraz walut obcych).  Przed wyjazdem z parkingu należy uiścić należność.

Dane lokalizacyjne Parkingu 7: 52° 26' 851" N 20° 40' 990" E

 

Transport zorganizowany

Transport zorganizowany

Przewoźnicy przywożący bądź odbierający zorganizowane grupy turystów powinni z co najmniej 1-dniowym wyprzedzeniem zgłaszać zamiar przyjazdu na Lotnisko Warszawa/Modlin. Zgłoszenia prosimy przesyłać na adres [email protected] Zgłoszenie powinno zawierać następujące informacje: cel przyjazdu, termin przyjazdu, nazwa firmy, marka i numer rejestracyjny pojazdu, ilość pasażerów. W razie pytań prosimy o kontakt pod nr tel. +48 22 346 40 22.

UWAGA: Postój ma jedynie na celu wysadzenie lub zabranie pasażerów bez możliwości dłuższego parkowania.

 

Ważne informacje / kontakt z obsługą parkingów

Ważne informacje

  • P1, P3 i P7 to jedyne parkingi rekomendowane przez Lotnisko Warszawa/Modlin.
  • Na terenie parkingów obowiązują przepisy ruchu drogowego.
  • Zatrzymywanie oraz parkowanie pojazdów poza miejscami do tego wyznaczonymi jest zabronione.
  • Obsługa parkingu dostępna jest 7 dni w tygodniu 24h na dobę.
  • Wjazd pojazdów o masie całkowitej powyżej 3,5 tony po wcześniejszym kontakcie z obsługą parkingu.

 

Kontakt z obsługą parkingów

telefon +48 506 455 734   |   e-mail: [email protected] | lub poprzez formularz kontaktowy

 

ZałącznikWielkość
PDF icon Regulamin286.37 KB
PDF icon Cennik - Parking 1305.77 KB
PDF icon Cennik - Parking 3305.85 KB
PDF icon Cennik - Parking 1 - karty Przedpłacone171.44 KB
PDF icon Cennik - Parking 7442.07 KB

Partnerzy