Przejdź do treści
  • PL
  • EN

Reklama i filmowanie

A A A Drukuj

Port Lotniczy Warszawa/Modlin, z uwagi na dynamicznie rozwijającą się działalność oraz obsługę tysięcy pasażerów każdego dnia, jest bardzo ciekawym miejscem na:

  • przeprowadzanie kampanii reklamowych na różnego rodzaju nośnikach
  • organizację akcji promocyjnych różnej wielkości,
  • aranżację powierzchni wystawienniczej i ekspozycji produktów,
  • realizację sesji zdjęciowych,  filmów reklamowych i komercyjnych. 

Port Lotniczy Warszawa/Modlin to miejsce, które zapewnia wiele możliwości dotarcia do adresatów komunikatów reklamowych. Sam sprawdź naszą ofertę i postaw na miejsce wielu perspektyw.

Prowadzimy regularne badania profilu naszych pasażerów, znamy m. in. ich wiek, wykształcenie, cel podróży czy też poziom dochodów. Dzięki tej wiedzy możliwe jest precyzyjne planowanie działań reklamowych i promocyjnych ukierunkowanych na osiąganie założonych efektów.

BIURO HANDLOWO-MARKETINGOWE

e-mail: [email protected]


Powierzchnia reklamowa w terminalu

Na terenie terminala dostępne są statyczne oraz multimedialne nośniki reklamowe, które usytuowane są w kluczowych ciągach komunikacyjnych przez co stanowią atrakcyjny nośnik przekazu reklamowego. Terminal wyposażony jest w wielkogabarytowy właz , który pozwala na wprowadzanie do wnętrza dużych ekspozycji np. samochody osobowe.

Nośniki reklamowe w terminalu

Na terenie lotniska istnieje możliwości wynajęcia powierzchni reklamowej w formie billboardów, cityligtów oraz wielu innych. ​

Reklama internetowa (Bramka WiFi)

Port Lotniczy Warszawa/Modlin posiada w ofercie reklamowej dwa narzędzia internetowe kontaktu z naszymi Pasażerami i Klientami - witrynę internetową oraz stronę do logowania się do darmowego WiFi. Oba te narzędzia dysponują różnymi formami modułów reklamowych. ​

Reklama w magazynie lotniskowym Good Modlin

„Good Modlin” to nowoczesny, dynamiczny magazyn podróżniczo-lifestylowy, w formule miesięcznika. W każdym wydaniu znajduje się sekcja z bieżącymi informacjami z życia lotniska.
Magazyn Lotniskowy jest dostępny on-line, do pobrania bezpłatnie na terenie całego Portu Lotniczego Warszawa/Modlin oraz na platformie medialnej anywhere.pl oraz wybranych hotelach i restauracjach na terenie Warszawy.
Magazyn, poza funkcją nowoczesnego czasopisma, pełni także rolę atrakcyjnego medium reklamowego. ​

Akcje promocyjne i samplingowe

Na terenie Portu Lotniczego Warszawa/Modlin, z uwagi na jego powierzchnię, dostępność i zasięg, można organizować i prowadzić wiele atrakcyjnych akcji oraz eventów o charakterze marketingowym i reklamowym. ​

Reklama outdorowa

Do wykorzystania w celach reklamowych są nośniki zewnętrzne w formacie standardowym oraz tzw. dużym formacie. Istnieje również możliwość wynajmu terenu pod działania i instalacje reklamowe np. ekspozycja samochodu. ​

Filmowanie

Na terenie lotniska istnieje możliwość wynajęcia powierzchni pod realizację filmów reklamowych będących jednocześnie akcjami reklamowymi np. flashmob.

reklama na lotnisku modlin
reklama na lotnisku modlin
reklama na lotnisku modlin
reklama na lotnisku modlin

Partnerzy