Przejdź do treści
  • PL
  • EN

Sklepy

A A A Drukuj

Zapraszamy do sklepów, oferujących szeroki wybór asortymentu duty free/duty paid, w tym: krajowych i zagranicznych alkoholi wysoko- i niskoprocentowych, kosmetyków i perfum, słodyczy, prasy, wyrobów tytoniowych, napojów bezalkoholowych, souvenirów i wielu innych krajowych oraz zagranicznych produktów.

Strefa Ogólnodostępna

Aelia Beauty

to perfumerie zlokalizowane w ogólnodostępnych częściach lotnisk (nie trzeba nigdzie lecieć, aby dokonać zakupu), oferujące takie same atrakcyjne ceny jak w strefach wolnocłowych. W ofercie można znaleźć luksusowe marki perfum i kosmetyków a także edycje asortymentu kosmetycznego na wyłączność typu Travel Exclusive. W Aelia Beauty w MPL Warszawa/Modlin można ponadto zaopatrzyć się w słodycze, zabawki, alkohol, papierosy i napoje bezalkoholowe.

Serdecznie zapraszamy nie tylko osoby podróżujące!

Aelia Beauty

 

Discover Mazovia

to więcej niż sklep z upominkami - to miejsce, które nawiązując do lokalnej kultury, historii i obyczajów, obok produktów daje konsumentom prawdziwe przeżycia. Prócz książek i prasy na podróż, turyści znajdą wyszukane prezenty dla bliskich i pamiątki związane z Polską, regionem. Nie ma dwóch takich samych sklepów Discover, bo nie ma dwóch takich samych miejsc na świecie.
Zacznij swoją podróż z Discover MAZOVIA!

Discover Mazovia

Hala Odlotów Strefa Schengen

Aelia Duty Free

sklep zlokalizowany  w części zastrzeżonej terminala w strefie Schengen. W ofercie sklepu znajdują się perfumy i kosmetyki cieszących się dużą popularnością marek światowych i polskich (w tym wyjątkowe edycje Travel Exclusive i  kosmetyki drogeryjne), alkohole polskie i zagraniczne, słodycze polskie i zagraniczne, akcesoria podróżne, napoje bezalkoholowe, papierosy a także zabawki i produkty OTC.  Profesjonalna obsługa sklepu zawsze doradzi w wyborze odpowiednich produktów.

Aelia DutyFree(1)

Aelia DutyFree(2)Aelia DutyFree(3)Aelia DutyFree(4)Aelia DutyFree(5)

 

Premium Food Gate

to miejsce, w którym można kupić produkty tylko z Polski. To naprawdę wyjątkowe przysmaki, bo większość z nich pochodzi od lokalnych dostawców– zostały wybrane spośród tysięcy nie tylko ze względu na to, jak smakują i jak wyglądają, ale również dla wartości, jakie za sobą niosą. I tak obok tradycyjnych Wedlowskich Torcików znajdują się przetwory oparte na domowych recepturach.

Premium Food Gate to jedyny taki koncept w Polsce, w którym na niewielkiej powierzchni znajduje się tak wiele produktów od rodzimych Producentów.

Premium Food Gate

Relay

Relay jest jedną z największych sieci sprzedaży detalicznej prasy, zlokalizowaną w węzłach komunikacyjnych takich jak: lotniska, dworce, stacje metra.
Sieć Relay rozwijana w 20 krajach na całym świecie oferuje swoim Klientom szeroki wybór dzienników, magazynów krajowych i zagranicznych. Dziennie ze sklepów Relay korzystają na całym świecie miliony Klientów.
Istotnym uzupełnieniem oferty są papierosy, e-papierosy, artykuły tytoniowe, w ofercie znajdują się także karty telefoniczne, książki, artykuły spożywcze, eko-żywność i napoje, pamiątki regionalne oraz cała gama produktów skierowanych specjalnie do osób podróżujących.
Chcemy, aby podróż była dla pasażerów przyjemnością, bo to tu jest jej początek!”

Relay

Hala Odlotów Strefa Non Schengen

Aelia Duty Free

W sklepie Aelia Duty Free w części zastrzeżonej terminala, w Strefie Non Schengen, pełniącym funkcję sklepu typu Last Minute, można kupić polskie i zagraniczne alkohole, papierosy, słodycze w specjalnych edycjach, napoje bezalkoholowe a także produkty OTC.

Aelia DutyFree(6)

Partnerzy