Przejdź do treści
  • PL
  • EN

Sklepy

A A A Drukuj

Zapraszamy do sklepów, oferujących szeroki wybór asortymentu duty free/duty paid, w tym: krajowych i zagranicznych alkoholi wysoko- i niskoprocentowych, kosmetyków i perfum, słodyczy, prasy, wyrobów tytoniowych, napojów bezalkoholowych, souvenirów i wielu innych krajowych oraz zagranicznych produktów.

Strefa Ogólnodostępna

Aelia Beauty

to perfumerie zlokalizowane w ogólnodostępnych częściach lotnisk (nie trzeba nigdzie lecieć, aby dokonać zakupu), oferujące takie same atrakcyjne ceny jak w strefach wolnocłowych. W ofercie można znaleźć luksusowe marki perfum i kosmetyków a także edycje asortymentu kosmetycznego na wyłączność typu Travel Exclusive. W Aelia Beauty w MPL Warszawa/Modlin można ponadto zaopatrzyć się w słodycze, zabawki, alkohol, papierosy i napoje bezalkoholowe.

Serdecznie zapraszamy nie tylko osoby podróżujące!

Aelia Beauty

 

Discover Mazovia

to więcej niż sklep z upominkami - to miejsce, które nawiązując do lokalnej kultury, historii i obyczajów, obok produktów daje konsumentom prawdziwe przeżycia. Prócz książek i prasy na podróż, turyści znajdą wyszukane prezenty dla bliskich i pamiątki związane z Polską, regionem. Nie ma dwóch takich samych sklepów Discover, bo nie ma dwóch takich samych miejsc na świecie.
Zacznij swoją podróż z Discover MAZOVIA!

Discover Mazovia

Hala Odlotów Strefa Schengen

Aelia Duty Free

sklep zlokalizowany  w części zastrzeżonej terminala w strefie Schengen. W ofercie sklepu znajdują się perfumy i kosmetyki cieszących się dużą popularnością marek światowych i polskich (w tym wyjątkowe edycje Travel Exclusive i  kosmetyki drogeryjne), alkohole polskie i zagraniczne, słodycze polskie i zagraniczne, akcesoria podróżne, napoje bezalkoholowe, papierosy a także zabawki i produkty OTC.  Profesjonalna obsługa sklepu zawsze doradzi w wyborze odpowiednich produktów.

Aelia DutyFree(1)

Aelia DutyFree(2)Aelia DutyFree(3)Aelia DutyFree(4)Aelia DutyFree(5)

 

Premium Food Gate

to miejsce, w którym można kupić produkty tylko z Polski. To naprawdę wyjątkowe przysmaki, bo większość z nich pochodzi od lokalnych dostawców– zostały wybrane spośród tysięcy nie tylko ze względu na to, jak smakują i jak wyglądają, ale również dla wartości, jakie za sobą niosą. I tak obok tradycyjnych Wedlowskich Torcików znajdują się przetwory oparte na domowych recepturach.

Premium Food Gate to jedyny taki koncept w Polsce, w którym na niewielkiej powierzchni znajduje się tak wiele produktów od rodzimych Producentów.

Premium Food Gate

Relay

Prasa,wyroby tytoniowe, słodycze, akcesoria podróżne i inne produkty.

 

Hala Odlotów Strefa Non Schengen

Aelia Duty Free

W sklepie Aelia Duty Free w części zastrzeżonej terminala, w Strefie Non Schengen, pełniącym funkcję sklepu typu Last Minute, można kupić polskie i zagraniczne alkohole, papierosy, słodycze w specjalnych edycjach, napoje bezalkoholowe a także produkty OTC.

Aelia DutyFree(6)

Partnerzy