Przejdź do treści
 • PL
 • EN

Dojazd

A A A Drukuj

Lotnisko Warszawa/Modlin jest bardzo dobrze skomunikowane z Warszawą oraz odległymi miejscowościami. Lotnisko współpracuje z 6 przewoźnikami autobusowymi, Kolejami Mazowieckimi oraz korporacją taksówkową. Dla pasażerów preferujących dojazd własnym samochodem dostępnych jest łącznie ponad 1300 miejsc postojowych na parkingach PA1 tuż pod terminalem) oraz PA7 (długoterminowy). Istnieje możliwość wypożyczenia samochodu, na naszym lotnisku znajduje się 8 przedstawicielstw renomowanych wypożyczalni samochodów.

Dojazd własnym samochodem

Dojazd własnym samochodem

Lotnisko Warszawa/Modlin zlokalizowane jest w odległości 36 km na północny-wschód od centrum Warszawy.  W bezpośrednim sąsiedztwie lotniska krzyżują się dwie ważne drogi: droga szybkiego ruchu S7 łącząca Kraków i Gdańsk  oraz DK62 (Strzelno – Włocławek – Wyszków – Sokołów  Podlaski –  Siemiatycze).

Adres: ul. gen. Wiktora Thommee 1a, 05-102 Nowy Dwór Mazowiecki

Współrzędne geograficzne: 52°27'04''N, 20°39'06''E


Atrakcyjna oferta parkingowa

Lotnisko Warszawa/Modlin dysponuje ponad 1300 miejscami postojowymi na parkingach PA1 i PA7.

 • Parking PA1 zlokalizowany jest bezpośrednio przy terminalu, jest on rekomendowany dla osób, które cenią sobie wygodę i czas. Optymalny czas postoju na tym parkingu to 1–3 doby.
 • PA7 to doskonały wybór dla pasażerów pozostawiających swój samochód na okres powyżej 4 dni lub poszukujących ekonomicznych rozwiązań dla krótszego postoju. Parking zlokalizowany jest na terenie Lotniska Warszawa/Modlin, transfer do i z terminala jest bezpłatny.

Kliknij w poniższy baner i zapoznaj się z naszą ofertą parkingową.

Autobus

Autobus

Linia Warszawa – Lotnisko Warszawa/Modlin

ModlinBus to jedyny przewoźnik oferujący bezpośrednie połączenie autobusowe z Portu Lotniczego Warszawa/Modlin (WMI) do centrum Warszawy (Plac Defilad, naprzeciwko wejścia głównego do Pałacu Kultury i Nauki), oferujący ekspresowy przejazd w 40 minut! Autobusy na tej trasie kursują już prawie 50 razy dziennie w obie strony, rozkład jazdy dopasowany jest do godzin odlotów i przylotów, a bilety można kupić online już od 9 PLN. Zakup biletów możliwy jest przez Internet, na lotnisku lub bezpośrednio w autobusie. Płatność można zrealizować gotówką, kartą oraz w walucie obcej. To bezpieczne połączenie obsługiwane jest przez nowoczesne, wygodne i klimatyzowane pojazdy z profesjonalną obsługą oraz darmowym dostępem do internetu bezprzewodowego. Jednym słowem, ModlinBus to najwygodniejszy sposób podróży pomiędzy Warszawą a lotniskiem!

Więcej informacji pod adresem www.modlinbus.pl


Inne kierunki

 • Contbus (Lublin) www.contbus.pl

 • Okbus (Łódź, Toruń, Ciechocinek, Włocławek, Płock) www.okbus.pl

 • Podlasie – Express (Białystok – Jeżewo – Zambrów – Ostrów Mazowiecka – Wyszków) www.plusbus.pl

 • Radex (Orneta – Olsztyn – Olsztynek)  www.radex.net.pl

 • Żak Express (Suwałki – Augustów – Ełk – Grajewo – Szczuczyn – Stawiski – Łomża) www.zakexpress.com.pl

 

Pociąg

Pociąg

Pociągi Kolei Mazowieckich, TLK oraz EIC zatrzymują się na stacji kolejowej Modlin. Z przystanku kolejowego Modlin do Lotniska kursują regularnie autobusy Kolei Mazowieckich, które zapewniają szybki dojazd pod drzwi wejściowe terminalu pasażerskiego.

 

Koleje Mazowieckie

Spółka Koleje Mazowieckie przygotowała specjalną ofertę – Bilet Lotniskowy, adresowaną do podróżnych jadących do/z Portu Lotniczego Warszawa/Modlin. Dzięki temu, pasażer może za atrakcyjną cenę i z jednym biletem dojechać ze stolicy do lotniska w Modlinie lub z lotniska w Modlinie wrócić do Warszawy. Pociągi Kolei Mazowieckich na trasie Warszawa – Modlin obsługują nowoczesne, kupione w tym celu pociągi Elf. W pojazdach, w trosce o komfort pasażerów,  znajduje się 190 miejsc siedzących. Poza tym do dyspozycji pasażerów zamontowano dodatkowe półki na bagaż oraz wygodne fotele pasażerskie. Pojazdy są klimatyzowane, a także objęte monitoringiem. Elfy są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz podróżnych z małymi dziećmi (posiadają przewijaki dla niemowląt).

Pomiędzy stacją kolejową Modlin, a terminalem Lotniska Warszawa/Modlin, co 20-30 minut kursują specjalne autobusy lotniskowe w barwach Kolei Mazowieckich. Mogą pomieścić do 70 pasażerów, są klimatyzowane, a także przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Rozkład jazdy autobusów jest dostosowany do przyjazdów/odjazdów pociągów.

Więcej informacji i szczegółowy rozkład jazdy znajduje się na stronie przewoźnika www.mazowieckie.com.pl


Pociągi dalekobieżne

Dla pasażerów dojeżdżających z dalszych obszarów województwa mazowieckiego i kraju, PKP ustanowiło postój na stacji kolejowej Modlin dla pociągów TLK oraz EIC relacji:

 • Warszawa Zachodnia - Gdynia Główna

 • Kraków Główny -  Olsztyn Główny

 • Katowice - Olsztyn Główny

 • Kielce - Olsztyn Główny

 • Warszawa Zachodnia - Kołobrzeg

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów dostępny na stronie internetowej przewoźnika www.pkp.pl

Pasażerowie pociągów dalekobieżnych mogą korzystać z przewozów regularnych autobusów Kolei Mazowieckich. Bilet na przejazd można zakupić u kierowcy, opłata zgodna z taryfą przewoźnika.

Taksówka

Taksówka

Lotnisko współpracuje z korporacją taksówkową Taxi Modlin. Czas przejazdu do/z Warszawy zajmuje zwykle około 35-40 minut (planując podróż należy uwzględnić aktualną sytuację drogową).

Obie korporacje stosują jednolity cennik.

Wynajem samochodu

Wynajem samochodu

Na terenie lotniska funkcjonuje 8 przedstawicielstw renomowanych wypożyczalni samochodów. Stanowiska wypożyczalni zlokalizowane są w terminalu w hali przylotów w strefie ogólnodostępnej.

 

Partnerzy