Przejdź do treści
  • PL
  • EN

pociag

A A A Drukuj

 

Pociągi Kolei Mazowieckich, TLK oraz EIC zatrzymują się na stacji kolejowej Modlin. Z przystanku kolejowego Modlin do Lotniska kursują regularnie autobusy Kolei Mazowieckich, które zapewniają szybki dojazd pod drzwi wejściowe terminalu pasażerskiego.


Koleje Mazowieckie

Spółka Koleje Mazowieckie przygotowała specjalną ofertę – Bilet Lotniskowy, adresowaną do podróżnych jadących do/z Portu Lotniczego Warszawa/Modlin. Dzięki temu, pasażer może za atrakcyjną cenę i z jednym biletem dojechać ze stolicy do lotniska w Modlinie lub z lotniska w Modlinie wrócić do Warszawy. Pociągi Kolei Mazowieckich na trasie Warszawa – Modlin obsługują nowoczesne, kupione w tym celu pociągi Elf. W pojazdach, w trosce o komfort pasażerów,  znajduje się 190 miejsc siedzących. Poza tym do dyspozycji pasażerów zamontowano dodatkowe półki na bagaż oraz wygodne fotele pasażerskie. Pojazdy są klimatyzowane, a także objęte monitoringiem. Elfy są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz podróżnych z małymi dziećmi (posiadają przewijaki dla niemowląt).

Pomiędzy stacją kolejową Modlin, a terminalem Lotniska Warszawa/Modlin, co 20-30 minut kursują specjalne autobusy lotniskowe w barwach Kolei Mazowieckich. Mogą pomieścić do 70 pasażerów, są klimatyzowane, a także przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Rozkład jazdy autobusów jest dostosowany do przyjazdów/odjazdów pociągów.

Więcej informacji znajduje się na stronie przewoźnika www.mazowieckie.com.pl


Pociągi dalekobieżne

Dla pasażerów dojeżdżających z dalszych obszarów województwa mazowieckiego i kraju, PKP ustanowiło postój na stacji kolejowej Modlin dla pociągów TLK oraz EIC relacji:

  • Warszawa Zachodnia - Gdynia Główna

  • Kraków Główny -  Olsztyn Główny

  • Katowice - Olsztyn Główny

  • Kielce - Olsztyn Główny

  • Warszawa Zachodnia - Kołobrzeg

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów dostępny na stronie internetowej przewoźnika www.pkp.pl

Pasażerowie pociągów dalekobieżnych mogą korzystać z przewozów regularnych autobusów Kolei Mazowieckich. Bilet na przejazd można zakupić u kierowcy, opłata zgodna z taryfą przewoźnika.

 

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów KM znajduje się pod linkiem: KM-rozklad

Partnerzy