Przejdź do treści
  • PL
  • EN

Aktualności

A A A Drukuj

Kolejny doskonały miesiąc dla podwarszawskiego Lotniska. Ponad 206 tysięcy pasażerów skorzystało z jego usług we wrześniu br. To o prawie 140% więcej niż w szczycie sezonu wakacyjnego roku 2020.

WMI-BUZZ Gamechanger

Dzisiaj po południu na Lotnisku Warszawa/Modlin wylądował kolejny samolot Boeing 737-8200 Gamechanger w barwach Buzz.

Rada Nadzorcza Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin   Sp. z o.o. powołała z dniem 10 września br. nowy Zarząd Spółki.

Od 15 września 2021 roku uruchomiony został nowy punkt diagnostyczny Centrum Badań DNA, oferujący szybkie testy antygenowe i genetyczne.

MPL-logo

W związku z rozstrzygnięciem Postępowania kwalifikacyjnego na Członków Zarządu Mazowieckiego Portu Lotniczego Warszawa-Modlin Sp. z o.o. od dnia 10 września 2021 roku zarząd w Spółce sprawują:

WMI-Ryanair

Kolejny miesiąc wzrostu odprawionych pasażerów na Lotnisku Warszawa/Modlin. Sierpień to do tej pory najlepszy miesiąc 2021 roku. Z usług Portu Lotniczego skorzystało blisko 220 tysięcy pasażerów.

WMI-BUZZ Gamechanger

Pierwszy samolot Boeing 737-8200 “Gamechanger” w barwach Buzz wylądował na Lotnisku Warszawa/Modlin. To pierwsza z ośmiu maszyn 737-8200, które Buzz odbierze jeszcze w tym roku.

WMI-dron01

Kolejny miesiąc wzrostu odprawionych pasażerów na Lotnisku Warszawa/Modlin. W lipcu br. z usług Portu Lotniczego Warszawa/Modlin skorzystało 206 013 Pasażerów.

MPL-logo

Rada Nadzorcza Spółki Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Dworze Mazowieckim, ul. Gen. Wiktora Thommee 1A

WMI-FlixBus

Port Lotniczy Warszawa-Modlin rozszerza współpracę z FlixBus, który dodaje do oferty możliwość bezpośrednich przejazdów z przystanków w Warszawie na Lotnisko.

Strony

Partnerzy