Przejdź do treści
  • PL
  • EN

Aktualności

A A A Drukuj

Zapraszamy i życzymy satysfakcjonującej lektury!

 

https://anywhere.pl/beta/goodmodlin_12023.pdf

infografika

2022 był rokiem bardzo dobrych wyników Lotniska Warszawa/Modlin. Osiągnięte wyniki są pod każdym względem lepsze niż w ostatnim przedpandemicznym roku 2019.

 

Począwszy  od 10 stycznia 2023 r. nastąpią okresowe utrudnienia w komunikacji drogowej. Mogą one mieć wpływ na  wydłużenie czasu dojazdu na Lotnisko Warszawa/Modlin.

BN2022

W imieniu Zarządu i Pracowników Lotniska Warszawa/Modlin, składamy Naszym Pasażerom i Przyjaciołom Lotniska, życzenia spokojnych i zdrowych Świąt Bożego Narodzenia.

W październiku z usług lotniska skorzystało 304 958 pasażerów i obsłużono na nim 2 082 operacje lotnicze.

Port Lotniczy Warszawa/Modlin kierując się dbałością o komfort wszystkich pasażerów korzystających z lotniska, w dniu 02 listopada 2022 r uruchomił Program Hidden Disabilities Sunflower.

Dla uczczenia 104. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, w piątkowy poranek 11 listopada 2022 roku z Lotniska Warszawa-Modlin wystartowały dwa małe samoloty. W jednym z nich za pilotem zasiadł przedstawiciel mediów.

WMI-AirMoldova

Dzisiaj narodowy przewoźnik Mołdawii uruchomił nowe bezpośrednie połączenie pomiędzy Kiszyniowem a Lotniskiem Warszawa/Modlin. Loty będą odbywać się 3 razy w tygodniu.

Strony

Partnerzy